| Nero a întrebat:

Salutare...Am o problema cu internetul.Folosesc Mozilla Firefox pe sistem de operare WindowsXP sp3 si cand incerc sa intru imi apare site-ul in aceasta forma :(am dat ca exemplu facebook-ul, dar pe majoritatea site-urilor e asa) http://imgur.com/3deN5uz
Am incercat si pe google chrome,unele site-uri merg,altele nu.
Internetul functioneaza bine, si problema o am decat pe pc(pe telefon prin wifi nu se intampla)
Multumesc anticipat,

2 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Salut.Nu prea știu dacă te va ajuta dar și eu am avut problema asta odată dar eu am windows 7 dar la fel ca tine facebook și alte site-uri apăreau așa... alb.Era o problemă de conexiune la internet așa că am încercat să scot mufa și să o bag la loc(până să fac asta nu și-a revenit)dacă ai încercat deja asta atunci scuze dar m-am gândit că poate te ajută thinking
Sau poate nu funcționează bine conexiunea la internet, sincer nu mai știu cum e xp-ul dar am rezolvat-o cand am dat la "depanare probleme"(asta fiind a 2 a oara când mi s-a întâmplat)...eu sper să rezolvi asta curând big grin

| DanielVălean a răspuns:

Deci exact asa imi apare si la mine acum pentru ca am virus. Tu ai virus cumva? Ai antivirus?