| Nero a întrebat:

Salutare...Am o problema cu internetul.Folosesc Mozilla Firefox pe sistem de operare WindowsXP sp3 si cand incerc sa intru imi apare site-ul in aceasta forma :(am dat ca exemplu facebook-ul, dar pe majoritatea site-urilor e asa) http://imgur.com/3deN5uz

Am incercat si pe google chrome,unele site-uri merg, altele nu.

Internetul functioneaza bine, si problema o am decat pe pc(pe telefon prin wifi nu se intampla)

Multumesc anticipat, (am postat aici deoarece nu mi-a raspuns nimeni la tehnologie)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu. Pana nu am reformatat PC-ul nu am scapat de aceasta problema. Nici internetul nu mergea la parametrii normali. Bafta

| Nero explică (pentru anonim_4396):

Mi-a revenit acuma...cred ca era de la rds.