| Anonim34231 a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu messengerul (Facebook).
De ce anumite persoane nu imi pot scrie? Cand vor sa imi scrie ceva, le apar "aceasta persoana este indisponibila". Sunt mai multi din lista mea de prieteni care nu imi pot scrie. Nu i-am blocat/restrictionat. Ei imi pot vedea ce le scriu, dar ei nu imi pot raspunde inapoi.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am mai auzit asta pe la cineva.
A reinstalat aplicatia, golit RAM-ul, si si-a revenit.

Incearca sa scrii de pe pagina de Facebook, si dupa vezi daca cumva merge de pe Messenger.

Sa speram ca asta este big grin

| Trixt3r a răspuns:

Posibil sa fie o problema de cache. Reinstaleaza aplicatia si vezi daca merge.