| iullyan22 a întrebat:

Salutare. Am o problema cu netul, pur si simplu se intrerupe fie la 10 min sau 1 ora... depinde. Nu stiu daca e de la router sau de la server. Am o conexiune broadband de 100 Mbps si nu mi-a facut probleme pana acum. Cine ma ajuta?

2 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

Și mie mi se mai întâmplă. Am router. Scoate-l din priză, așteaptă 20 de secunde, apoi bagă-l din nou, poate de data asta va merge. Pentru mine funcționează. Sau cum a spus și @G28AEjdvjRaendnPrT, pur și simplu e de la ei.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Se poate sa fie de la ei, suna la cei de la care ei netul si spune-le si lor asta