| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu placa audio nu o pot instala....primesc mereu o eroare. Am incercat mai multe variante de windows si alt driver. Placa este functionabila nu este arsa.

4 răspunsuri:
| RaduLeo a răspuns:

Cea mai simpla metoda sa instalezi orice driver fara sa te chinui sa deschizi pc-u si fara sa apelezi la altcineva e simpla. Descarci driver genius(cauta pe file list o varianta crac kuita). El iti cauta toate driverele care iti lipsesc si ti le instaleaza.
Bafta!

| DexTer007 a răspuns (pentru RaduLeo):

Multam...am incercat si treaba asta...dar imi da o eroare cum ca windows'ul nu e compatibil ceea ce nu mi s-a intamplat pana acum cu acest windows..am incercat si alte variante de windows dar aceas problema.

| Lamborghiniasx a răspuns:

Placa ar fi mai mult contrafacuta, zic eu, dar mai bine du-te la service.

Răspuns utilizator avertizat