| Ileana_Mihalescu_1974 a întrebat:

am o problema la calculator.am accesat un fisier video si mi-a fost cerut sa aleg programul de deschidere al acestuia.am ales, din lista pe care o aveam, opera.insa nu numai ca nu am rezolvat nimic, dar toate pictogramele de pe desktop aveau sigla opera.fiecare aplicatie de pe desktop, daca doresc sa o deschid, este imposibil.va rog sa ma ajutati!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai de cand se deschid filmele cu Opera?
Filmele se deschid cu playere video! Cred ca mai degraba a fost un virus, ala numai fisier video nu a fost!