| soryn93pk a întrebat:

Am o problema la calculator care tine de internet! Am fibra optica la net si la cele 2 monitoare laca sunt in colt acolo la ceas imi zice asa : Limited or no connectivity!? Ce sa fac? Care stie va rog sa ma ajutati... Multumesc. Ceau wave

Răspuns Câştigător
| 1968 a răspuns:

Incearca cu WinsockxpFix

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

In cazul in care ai un switch pus reseteaza-l (scoate-l din priza si pune-l la loc)... Sau... daca nu... Da click pe icoana care iti arata "limited or no connectivity" si da-i repair.

| Parintele a răspuns:

Suna-i p-aia de unde ai net si zile ca nu merge netul.