| MyloveisJamaica a întrebat:

am o tableta cu android 4.4.2 (kitkat) si am net nelimitat de la digi. problema este urmatoarea: daca opresc datele de retea si sting ecranul tabletei si il las asa 10 minute, apoi pornesc ecranul, datele de retea sunt activate! cum pot face sa nu se mai activeze datele? dau fundita happy

3 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Daca ii nelimitat conteaza ca il lasi pornit sau nu? Si eu am cartela de digi in telefon si toata ziua sta pornit 3g si nu ma doare ca mai mult de 4GB luna nu am consumat. Poti doar sa il dezactivezi manual cand nu il mai folosesti.

| DrTerrible a răspuns:

Asigurate ca ai salvate pe card poze, muzica ..tot ce te intereseaza si dai resetare din fabrica si sigur vei scapa.

| MyloveisJamaica explică:

Da dar scade din vitezawinking