| maniac5000 a întrebat:

Salutare am o tableta Vodafone smart tab 3, si astazi am incercat sa o reformatez, am facut asta din setari. problema este ca dupa ce se inchide si porneste iarasi imi apare urmatorul mesaj : "Nici-o Comanda ". Daca o opresc si o repornesc tot acelasi mesaj imi apare. Ce i pot face? FUNDA!

2 răspunsuri:
| InteractiV a răspuns:

Reseteaz-o de tot. Nu din setari. Inchide-o si procedeaza in urmatorul fel. Tii apasat in acelasi timp 3 butoane. Butonul power(cel pe care o aprinzi) butonul home(cel din mijloc) si buton de volume up, daca nu merge cu volume up incerci cu volume down(butoanele de dat volum mai tare sau mai incet.) Tii apasat aceste 3 butoane pana iti apare un meniu cu un android micut. De acolo selectezi reboot, daca nu merge nici cu reboot. Procedezi la fel dar accesezi din meniu reset data factory. Adica, steri orice de pe ea, succes. FUnda?

| maniac5000 explică (pentru InteractiV):

Dar am doar butoanele de volum si de power, atat!