| Deeaa a întrebat:

Am o mare problema. Deci mi-am cumparat un Vodafone Smart II acum 2 zile. Deci e super ok bla bla. Si cand..in seara asta am incercat sa trimit un mesaj..nu mergea. Am incercat la mai multi oameni etc. nu merge nu se trimite. Si daca e ceva din setari va rog ziceti-mi puppy dog eyes Funda!
Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| LuisEdward a răspuns:

Ori nu ai mesaje ori nu ai nr. de la centru de mesaje in setari. Cel mai bine ar fi sa suni sau sa mergi la Vodafone si sa le spui care e problema.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să activezi numărul de centru de mesaje, de aceea mesajul tău nu pleacă!
Caută în Setări telefon.
Pa, pa.