| alleks01 a întrebat:

Salutare

Am pe frog >(= cosmote) optiunea 3000 minute + 75 mesaje, si din cate stiu eu si acces la internet, insa nu merge internetul

Cum il pot activa?

Răspuns Câştigător
| Joker8 a răspuns:

Pentru a activa serviciul web’n’walk este suficient să apelezi gratuit *100# şi urmează instrucţiunile, sau să trimiţi un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numărul 969. Vei putea să accesezi serviciul ori de câte ori ai nevoie, plătind doar pentru zilele în care alegi să te conectezi. Imediat după comanda de activare a serviciului vei primi automat setările de care ai nevoie precum şi adresa de la care poţi descărca Opera Mini web’n’walk pentru a te bucura de cea mai bună experienţă on-line.

Fundita?big grin

1 răspuns:
| alleks01 explică:

Din moment ce este inclus in optiune. imi ia credit cand ma conectez? straight face