| bestia69k20 a întrebat:

Salutare,am si eu 2 intrebari:
1)Azi mi-am descarcat de pe acest site: http://www.solveigmm.com/en/products/avi-trimmer-mkv/#
programul de modificat.Dar cand il instalez tot imi zice ceva de licenta.Este gratis? Sau trebuie sa dau bani dupa ce il instalez.
2)Contul de youtube este gratis? Ca vreau sa-mi fac cont si sa urc niste video dar nu stiu daca e gratis.(de aceea am nevoie si de programul de editat)

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Programul descărcat și utilizat este unul comercial ce este gratis de încercat 30 de zile, după care trebuie cumpărata licența lui.
YouTube-ul este gratis, nu te costă nimic să îți faci cont acolo.de asemenea dacă deții un smartPhone cu android, ai deja un cont YouTube creat(cel de google), dar ca să poți încărca clipuri mai lungi de 15 minute trebuie să îți confirmi contul cu nr de telefon(tot gratis este și asta) iar apoi să introduci codul primit de la youtube prin SMS în câmpul cerut.Succes

| bestia69k20 explică (pentru DeyCj):

Aha,ok mersi, dar cum imi dau seama dupa ca imi trebuie licenta? adica cand vreau sa il deschid trebuie sa bag un cod ceva nu?