| Kulip a întrebat:

Salutare am si eu o intrebare cei care aveti Samsung Galaxy S4 vreau sa stiu si eu cum se aude acest telefon [ difuzor/casti ] si daca ruleaza orice joc din Magazin Play si daca face figuri sa se blocheze... O sa va fiu recunascator mai e o saptaman pana de black frydai si vreau sa stiu cat mai multe despre el ca la review daca ma uit astea zic ca e bun deoarece sunt platiti pentru asa ceva...

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Depinde de review dar majoritatea celor care fac review-uri le fac atunci când apare dispozitivul. Prin urmare normal ca se mișcă bine atunci. Însă oricum și acum nu e mare greutate pentru un telefon gen s4 ca nu e bătrân, și prin urmare se mișcă excelent sau aproape perfect și la ora actuala.

| Jipa95 a răspuns:

Lag tu n-ai sa vezi pe S4. Numai asa daca il ti foarte mult blocat fara sa-l utilizezi ca mai apoi sa-l deblochezi are putin lag pana intra reactoarele procesorului in actiune. Dar s4 este un telefon de nota 10 din toate punctele de vedere.