| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am și eu o întrebare la voi:
Îmi puteți da și mie exemple de nume de snapchat-uri care să încludă numele Cosmin și care să nu încludă neapărat numele Cosmin?

Cel mai bun și frumos nume de utilizator de SnapChat va primi fundă!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poți sa îți pui Cosmina... Îți bagi un filtru de apari femeie pe snapchat.

| 28cosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha, ce să zici și tu, eu vorbesc serios, dacă începi să faci mișto înseamnă că nu ai ce căuta pe TPU!

| anonim_4396 explică (pentru 28cosmin):

Întrebarea ta idioată nu prea are ce cauta pe TPU.

| 28cosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă întrebarea mea este idioată, atunci fii și tu idiot și comentează aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru 28cosmin):

Nu vreau să mai intru în polemică cu toți copiii plictisiți.

| 28cosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

1. Cred că tu ești copil;
2. Nu știu de ce dracu mai răspunzi la această întrebare dacă nu ai un răspuns concret și concis la această întrebare; iar...
3. Pentru tine și cultura ta generală eu nu mai sunt copil, am ba chiar 26 de ani.

Am închis acest subiect și o să aleg și căștigătorul.

| anonim_4396 explică (pentru 28cosmin):

Pe bune? La 26 ani o arzi pe snapchat precum toți adolescenții? laughing cred că am înțeles cu cine stau de vorbă : ești om matur la vârstă, dar cu minte de copil. Sau vreun tânăr cu gândire comunistă deoarece numai comuniștii obișnuiesc să îți înșire cu număr ce ii convine și nu ii convine. laughing Eu am 29 ani, dar pe snapchat nu am fost niciodată pentru că e doar pentru copii cu filtre din alea de îți strâmbă fața, prea infantil. Am văzut pe YouTube. Iar tu la 26 ani să nu știi ce nickname sa îți alegi? Vrei să pari cool și interesant pe snapchat, dar cu idei de la alții. laughing Maturizează-te dă-te în pnm, eu la 26 ani aveam alte ocupații nu să fac videoclipuri neinteresante precum toți adolescenții.

Am și eu canal de YouTube, am și pagina de Facebook cu 50.000 like-uri pentru care și eu creez conținut. Dar creez conținut de calitate prin aplicații de editare video și adun mii de distribuiri, like-uri, share și abonați. Cu cererea ta de nickname am ținut să cred ca ești un copil. Ești infantil, băiete. Suzeta îți mai lipsește.

laughing

| 28cosmin a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi pentru inteligența ta, eu nu stau numai pe snapchat, am și alte treburi de făcut, mai ales că eu sunt înscris la o postliceală de BalenoKinetoTerapie și recuperare medicală, pe snapchat stau doar când am timp liber cum este acum în vacanță sau în weekenduri, dar eu nu folosesc filtre pe Snapchat eu sincer urăsc filtrele, îmi place să arăt așa cum sunt în realitate nu cum sunt în modul virtual... Iar întrebarea mea a fost pusă aici pentru a afla și de la voi noște exemple de nume de utilizator pentru Snapchat.
Și chiar dacă am 26 sau mai mult ce numai ai voie să folosești tot felul de aplicații precum Snapchat? Iar ca să fiu sincer nu numai eu folosesc Snapchat, și cei mai mari YouTuberi din domeniul IT folosesc Snapchat. Dacă vrei îți dau și exemple dar nu este cazul și sunt mai mari de cât mine și de cât tine în ceea ce primește anii.

Acum am închis acest subiect! Dacă tot te deranjează această întrebare treci peste ea și numai răspunde, sau ce vrei să șterg această întrebare pentru că ție nu îți convine ceva la ea.

Subiect închis!

Răspuns utilizator avertizat