| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am și eu o întrebare:
Uita-ți știți cumva cum se introduce la ADBlock Plus sau oricare ADBlock un link la excepție? Eu folosesc YouTube Premium și nu vreau să mai fie blocat de reclame deoarece el numai are niciun fel de reclamă pe website folosind YouTube Premium.

Un răspuns corect va primi fundă!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Dai click pe iconita cu cerc rosu pe care scrie ABP.
In pagina-steag aparut dai click pe rotita dintata din dreapta-sus (setari). Va aparea pagina de setari.
In meniul din stanga al paginii aparute alegi "lista alba" a paginilor in care NU vrei sa se blocheze reclamele.
Inscrii URL-ul paginilor dorite.
Inchizi pagina.

| 28cosmin a răspuns (pentru Bula):

Mulțumesc foarte mult am instalat acum ABP-ul respectiv și am găsit respectiva setare, și am rezolvat.
Mulțumesc frumos!

1 răspuns: