| Hjerpseth a întrebat:

Salutare.
Am si eu o mare problema:mea disparut Program Files din PC...Intru in C si a disparut.Cand instalez jocuri de ex imi apare acolo ca se insaleaza in C/Program files...dar nu mai gasesc nicaieri program files..Am dat si search si nu apare.
Am Windown XP
Help

4 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Mai mult ca sigur ca ai setat functia "hide" pe Program files.
Ca sa verifici daca este asa du-te in C si sus pe bara da clik pe :tools/folder options/wiew/si aici bifeaza casuta: show hidden files and folders si apoi da ok si gata.
Acum du-te din nou in C si vezi de iti apare program files.Succes

| Trynda a răspuns:

Pai cred ca l-ai ascuns. In my computer trebuie sa ai un tab numit Tools. La folder options au optiunea Hide/Show hidden files.

| Hjerpseth explică:

Am incercat faza cu hide(adica am dat sa arate toate fiierele ascunse dar nimic)
sad ajutati-ma va roog

| fabregas35455 a răspuns:

Poti intra in my computer si dai la Search si dai sa caute un program care il ai in program files si o sa afli unde il ai. Funda?