| IchigoWolf a întrebat:

Salutare. Am si eu o problema cu locurile pentru USB de la calculator... in sens ca orice USB il conectez, spune ca nu-l recunoaste. Aveti vreo idee cum pot sa rezolv problema? Funda daca imi spuneti cum sa rezolv problema.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Raspunsurile date de "Diavolitza" si "craniul" pot fi adevarate dar poate fi si o defectiune fizica. In acest caz trebuie sa cumperi un USB suplimentar sau sa schimbi placa de baza. Raspunsul ti-l poti da singur prin inlocuiri de piese.

| craniul a răspuns:

Instaleaza un drive dp internet cu usb 2.0 tongue

| Prigatdevisine a răspuns:

Probabil ai virusi in pc

| laurentiu_8231 a răspuns:

Pote ca ai bagat cablu invers sau are caluculatotru o problema eu zis sal duci la reparat!