| anonim_4396 a întrebat:

Deci cand conectez mp4-ul la laptop imi spune ca windows-ul nu recunoaste aparatul conectat... thinking Si la fel se intampla si cand il conectez la calculator. Dar nu inteleg de ce... Acum o luna nu avea nici o problema. Aveti vreo idee ce pot sa fac?
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Poate ai un virus pe mp4 si atunci cand il conectezi la laptop sau/si calculator, antivirusul blocheaza mp4.

| T7uk a răspuns:

Problema este de la mp4. Probabil ca ultima oara cand ai bagat ceva pe el s-a produs o eroare... Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie cu un stick de memorie de 16 Gb. Si decat sa-l repar am cumparat altul.