| codrutz0000 a întrebat:

Salutare tuturor! Am urmatoareleprobleme la PC :http://imgur.com/ASAjtYP,OYgah68,1gvbgpN,KZ11TSz#0
http://imgur.com/ASAjtYP,OYgah68,1gvbgpN,KZ11TSz#2
Aveti idee cum sa rezolv?(Eu acum sunt de pe alt pc ).Vreau daca se poate sa imi spuneti mai detaliat ca sa rezolv odata pentru totdeauna problema asta.
Mereu imi face asa.O perioda de timp merge, apoi revine problema asta. Ajutor va rog!

5 răspunsuri:
| codrutz0000 explică (pentru K0sti):

Pai si ce as putea face?
Am Placa video:Amd radeon HD 6570 Hd 2gb
Placa de baza :Biostar P1M900
Procesor:Intel e3300 2.5ghz.mi-ai putea recomanda ceva?
Un Hdd? Sau. poate si o alta placa de baza happy?

| K0sti a răspuns (pentru codrutz0000):

Pai ce ai cu placa de baza cand tu ai probleme cu hdd-ul?

| codrutz0000 explică (pentru K0sti):

Pentru ca placa de baza e slaba...si nu suporta frecventa de procesor mai inalta.iar pe viitor as vrea sa cumpar minim un Quad core si de astahappy

| K0sti a răspuns (pentru codrutz0000):

Pai atunci poti poti sa faci un upgrade daca vrei, depinde ce vrei si cat vrei sa investesti...