| Silvia_Purice_1971 a întrebat:

Am si eu o problema...cum sa imi deblochez telefonul? (Samsung galaxy s) tot imi cere mailul si parola si am pus da nu e bun sad va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Iti trebuie contul de google cu care ti-ai setat telefonul. Oricum aceasta problema apare cand iti uiti parola sau patternul.

| BencheaAdelin a răspuns:

Iti trebuie contul de google cu care ti-ai setat telefonul

| Sebastian11x1 a răspuns:

Da-i un hard reset, daca e galaxy s stingi telefonul, tii apasate plus si minus de la volum, apoi power on, o sa pierzi datele din telefon dar se va debloca