| Alin4uuu a întrebat:

Salutare, am si eu o problema de curand mi-am schimbat placa video si imi merg jocurile sacadat, i-am instalat toate driverele dar degeaba nu stiu ce ar putea avea, exista vreun program care sa imi accelereze viteza procesorului ca e cam mic 1, 7 va multumesc

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

Ce placa video ai? Numele si modelul
Mai bine strange bani si ia un pc nou, asa poti sa tot bagi bani in acel pc, nu vei rezolva nimic

2 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Nu există program de accelerat procesorul, se poate face overclocking, dar trebuie să știi cum și e riscant

| Alin4uuu explică:

Da ai dreptate electro nu are rost sa mai bag bani in pcul pe care il am acum oricum e varza.....placa video e ati radeon 9600 de 128 pe 128 bit