| FantasyNight a întrebat:

Salutare am si eu o problema e de la extension/addon care le am la browser cand vreau sa urmaresc filme online mi se misca i reluare dar doar pe imagine mare cum pot remedia problema? dati un link de unde pot lua ca sa ii fac ceva si daca se poate si un video pe youtube dau funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Lasa video sa se incarce complet si apoi il vezi in Full screen fara intreruperi. Nu ai probleme la extensiile din browser. Eventual instaleaza un driver nou pentru placa ta video.