| Vreaji a întrebat:

SallZ TPU! Am o problema. De o perioada scurta am instalat Windows XP Sp2 si vad ca are o problema cu Browserele.
Nu pot sa descarc nimic ceea ce e ciudat avand in vedere ca am un calculator ok(Procesor1.6GB, Ram 1GB si Video 256MB), pe langa asta paginile se incarca foarte greu iar videoclipurile se incarca extrem de greu. Am incercat fiecare Browser in parte. Help? P.S Problema nu este de la internet, am laptop si internetul merge perfect.

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

...și te miri? Nu te mira că folosești un sistem de operare scos din uz..., deci e ceva normal! Succes

| K0sti a răspuns:

Procesor 1.6 GB? E bine ca nu sunt Kg!

| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza Linux. e sistemul operativ care nu are virusi.

| Dracoola a răspuns:

Nu-i deloc scos din uz Windows XP merge si acum. Uitata-te la viteza de net, da-i un scan cu un antivirus. http://www.speedtest.net/ pentru testarea vitezei netului, scaneaza cu un antivirus, depinde la ce provider esti, daca esti la un provider de cartier, este posibil ca un vecin sa-ti fure netul.

| Mario76 a răspuns:

Xp a fost scos din uz de cei de la Microsoft. Ei nu mai furnizeaza suport logistic pentru xp, update-uri, upgrade-uri, nimic. Asa ca fie instalezi alta varianta, fie linux...