| Nothinglikeus a întrebat:

Deci..eu sunt in Italia si de vreo 10 luni folosesc modemul TIM. Intr-o seara internetul mergea rau, se blocasera toate paginile de internet pe care le deschisesem.Asa ca am decis sa le inchid..O pagina se bloca, dadeam clik pe X nu mergea, dadeam iar pe X si cam asa. Vazand ca nu reuseam sa inchid paginile, am deconectat internetul dupa mi-a fost si mai greu sa le inchid.Mi-a trebuit jumatate de ora ca sa le inchid. A doua zi, deschid computerul si ma conctez la internet. Internetul mergea foarte bine insa de atunci merge rau. Videoclipurile sau filmele pe youtube mergeau perfect, acum nici nu se incarca. Ce sa fac? dau FUNDA pentru cel mai bun raspuns. >big grin

3 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Cine stie pe unde ai navigat pe internet si ai luat vreun virus.reinstaleaza din nou windows

| Nothinglikeus explică (pentru frikk):

Am antivirus.

| frikk a răspuns (pentru Nothinglikeus):

Te rog nu ma lua cu antivirus 99% este degeaba. discutam dupa ce reinstalezi windows-ul.succeswinking