| anonim_4396 a întrebat:

Hey! am si eu o problema de ceva timp, inainte mergea sa instalez jocuri, programe fara problema pe calculator acum ..am incercat sa instalez multe lucruri si nu ma mai lasa, imi zice mereu cand e sa-l deschid "x ( program) has stopped working" si tot ce pot sa fac este sa-l inchid sad ma enerveaza mult, mai ales ca daca am nevoie de un program de editat gen photo shop, sau de editat videoclipuri face la fel, cum sa repar problema si de ce face asa?

2 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

Trebuie sa specifici eroarea care iti apare(primesti o notificare cu un numar de eroare.ex:erorr 00000x234).daca imi spui asta, iti spun care e cauza exacta.

| Fintommi a răspuns (pentru supermdmario):

Nu imi apare, tot ce imi spune cand vreau sa instalez un joc este "Crossfire_downloader has stopped working " si apoi tot ce pot sa fac este sa ii dau "close the program ". imi mai apare si "View problem details" dau sa vad, si tot ce apare sunt niste date. : Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Crossfire_downloader.exe
Application Version: 0.0.0.0
Application Timestamp: 529d319f
Fault Module Name: Crossfire_downloader.exe
Fault Module Version: 0.0.0.0
Fault Module Timestamp: 529d319f
Exception Code: c000001d
Exception Offset: 0000c738
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
straight face si asa face si la celelate