| Anonymus23 a întrebat:

Buna TPU am o problema, am un telefon Elephone P3000 iar cateodata observ ca unele aplicatii care le am pe cardul SD (64GB) imi arata la ele Robotelul Android ca icon iar cand apas sa intru in ele imi scrie ca (blabladakj) was stopped working iar eu trebuie sa il dezinstalez si sa imi instalez din nou aplicatia >sad ce pot sa fac? Funda raspunsului care functioneaza! Multumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| draguta12tha a răspuns:

Daca apare robotelul android poate insemna ca jocul a fost sters cel putin asa mi s-a intamplat mie

| Anonymus23 explică (pentru draguta12tha):

Pai stiu doar ca mie mi se sterg singure de pe card