| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o problema cu GOOGLE chrome de asta seara. Cand dau click sa intru pe el, imi apare o fereasstra in care scrie, Google Chrome has stopped working. Dau close program si iese din el. Am incercat sa il dezinstalez din control panel, dar cand dau click dreapta pe el si dau unistal, scrie Google Chrome has stopped working ( PRACTIC nu merge sa il dezinstalez ). Am incercat sa il iau iar, dar cand dau sa se insaleze, apare Google Chrome Installer has stopped working. Nu pot sa mai fac nimic la el nici macar sa il dezinstalez sad va rog frumos putin ajutor, acum scriu de pe Mozila. sad

2 răspunsuri:
| GigiMenta a răspuns:

Ia CC Cleaner si du-te la ultima sectiune dupa ce il instalezi (de jos) si dezinstaleaza google chrome de acolo apoi il poti instala din nou poate asta va rezolva problema. Succes

| anonim_4396 explică (pentru GigiMenta):

L-am luat, daca dau pe dezinstaleaza la el, imi aparea aceeasi eroare cu has stopped working, daca dau sterge, zice ca o sa il stearga din lista, dar nu o sa il dezinstaleze sad