| Ilie0 a întrebat:

Salut,
De curand mi-am instalat si eu windows-ul si am facut 2 partiti. Toate programele/jocurile se instaleaza in C daca nu modific. De unde setez ca toate jocurile/programele sa apara sa se instaleze in D fara sa mai modific eu locu unde sa se instaleze de fiecare data.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, acest lucru nu se poate face. Partitia C este partitia originala a PC-ului, iar absolut orice se salveaza acolo. Poti doar sa setezi tu.

3 răspunsuri:
| Dany1068 a răspuns:

Nu poti face asta din pacate, ar fi o chesti foarte frumoasa la windows dar din pacate nu sepoate. Singura solutie este cand instalezi ceva sa setezi folderul in care sa se instaleze...atat
Sper ca ti-am fost de folos! O zi buna!

| Ilie0 explică (pentru Dany1068):

Da doar ca la unele programe nu poti selecta unde sa se instaleze... ele tot in C se instaleaza