| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am si eu o probleme, de cate ori incerc sa adaug pe cineva in lista de prieteni la Messenger (este valabil si daca ma adauga cineva) cand dau "accept" sau add to list imi apare o chestie gen "The operation may have succeeded. Please check your Messenger List later" tin sa mentionez ca asa face de cateva zile, doar pe acest id, fiindca mai am 2 si pe celelalte merge sa adaug, ce pot face? Multumesc

3 răspunsuri:
| IoanaSorina a răspuns:

Poate ai probleme la el. Deoarece iti spune sa-ti verifici lista mai tarziu, dar macar iti apare prietenii acolo?

| AndreeaAndreea21 a răspuns (pentru IoanaSorina):

Nu apar asta e chestia

| IoanaSorina a răspuns (pentru AndreeaAndreea21):

Greu de stiut. E complicat straight face