| Sarcopt a întrebat:

Am uita cum să schimb/scot parola la un HDD Extern WD. E parolat.

2 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Ce program de parole folosești sau cum l-ai parolat prin ce metodă?
Și îți zic cum să o scoți.
Dă mai multe detalii frate.

| Sarcopt explică:

Programul a venit instalat pe hard, are o siglă WD cu fundal albastru. Nu mai ştiu cum am procedat pentru că nu i-am mai schimbat parola mai bine de un an. Şi acuma cănd dau pe program îmi spune că nu mai trebuie să bag parola pentru pc personal. Nu pot să instalez sau să intru în altă parte. Am să încerc pe alt pc să văd dacă reuşesc ceva.