| Kidz_Prince_1993 a întrebat:

Salutare, am un Galaxy Note 1 si as vrea sa stiu daca pot blocare live.gen S4 sau s3.REPET ECRAN DE BLOCARE, nu cel din meniul telefonului

3 răspunsuri:
| Gabi05 a răspuns:

Ai cum, iti iei de pe google play un lockscreen si un go locker. Pornesti lockscreen-ul de la s4 sau s3 si ii dai apply in go locker.
Apesi pe tasta de home si alegi go locker apoi se va debloca exact ca la s4 sau s3 in functie de lockscreen-ul ales de tine

| Kidz_Prince_1993 explică (pentru Gabi05):

Multumesc pentru raspuns..am incercat asta inainte dar nu tine mereu ...cand ies din aplicatie revine la "normal"...

| Gabi05 a răspuns (pentru Kidz_Prince_1993):

Apesi tasta de home si apare o casuta, o bifezi iar apoi da pe go locker si nu iti va mai revine