| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am un HOME CINEMA 5.1 SAMSUNG si nu da semnal pe scart si nici pe mufa rca. Da semnal doar prin mufa aia rosu, albastru, verde y pb pr poate sa imi spuna cineva o parere? Asa functioneaza toate boxele, nu am probleme nu mai ca eu vreau sa imi transmita semnal scart.

1 răspuns:
| NGheorghe a răspuns:

Este foarte bine așa. Are doar scart de întrare. Doar HomeCinema (forte scumpe) care au doua scarturi - - are și unul pentru iesire.
Apoi, ție la ce îți folosește sa scoți semnal din HomeCinema și sa bagi în televizor? Vrei sa asculți emisiunile radio la TV?