| Sebi1017 a întrebat:

Salutare, am un Huawei și l-am resetat și acum când îmi cere contul google și parola nu se întâmpla nimic, mi le cere din nou și din nou. Dacă mă poate ajuta cu un sfat.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reseteaza iar, din butoane

| RealKing01 a răspuns:

Poate problema e ca nu ti mai stii adresa mail si parola, trebuia sa le salvezi pe yahoo mail sa le ai acolo daca acum ai alt telefon.

| Sebi1017 explică:

Am încercat tot ce se putea și tot nu am reușit sa ma conectez. Dacă știe cineva problema va rog sa ma ajutați