| steaua4everful a întrebat:

Am un Samsung Core Prime cu care nu pot sa ma conectez la niciun cont Google. L-am resetat am introdus codul PUK, am introdus un nou cod PIN, mi-am introdus contul de google si parola dar dupa ce scriu parola si dau 'INAINTE' ma da inapoi pentru a introduce din nou adresa de google si tot asa. Cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Da ai citit daca iti zice ceva pe acolo gen... parola sau mail gresit sau mail deja existent in caz ca vrei sa faci unul nou?

| steaua4everful explică (pentru Danzell):

Nu-mi zicea nimic, pur si simplu ma dadea inapoi pentru a scrie e-mailul din nou dar am gasit pe Youtube un tutorial si s-a rezolvat. Era din cauza ca nu ma conectam la contul utilizat inainte de resetare si nici nu era telefonul meu ca sa stiu detaliile contului respectiv. Dar pana la urma s-a rezolvat.