| banud a întrebat:

Salut, am un allcall rio, cand l-am luat avea parola pe el, nu am stiut-o si l-am resetat acum imi cere contul de google ce a fost pe el si nu il stiu si nu il stie nici omul de la care l-am luat. Cum pot trece de el?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai la service se poate rezolva. Mergi cu telefonul si il reseteasa ei. In jur de 70 lei costa.

| banud explică (pentru anonim_4396):

Aici e 80 de lei da ma gandeam ca daca pot sa il fac eu sa nu il mai duc la reparat dar daca nu pot sa il fac o sa il duc

| CristianN99 a răspuns:

Dai resetare din butoane in recovery mod. Poti incecaca sa-i schimbi softul. Androidul mai nou cere contul de Gmail la fel ca un Iphone cu iclou.

| banud explică (pentru CristianN99):

I-am dat reset ddin butoane daca intru la recowery mod apare un scris alb si ramane blocat pana se gata bateria si se stinge