| AlexandrulS a întrebat:

Salutare, am un iphone 5 care are o problema nu stiu exact de unde se trage aceasta problema. Telefonul se deschide, ecranul se vede dar nu merge adica apas pe el si nu se intampla nimic. Nu l-am scapat pe jos sau in apa sau nu m-am asezat pe el. Posibil sa fie de la niste senzori de pe placa de baza sau chiar de la placa? Imi poate da cineva niste informatii?

1 răspuns:
| cristirebigan a răspuns:

Salut.Sigur ai facut tu ceva de nu mai merge, ai apasat mai tare sau ceva de genul asta dar cel mai bine viziteaza un servise GSM.