| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am un laptop Lenovo Y510P care teoretic este "laptop de gaming" nu stiu cum naiba sa pun un CD in el mi se pare imposibil sa nu aibe DVD Rom din moment ce alte laptopuri mai slabe au, ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vezi ca a venit cu un dvd extern

| Caro34 a răspuns (pentru RAY):

Ala poate la TM in vreo promotie, in rest il cumperi singur! Eu am luat de o luna un laptop de peste 4500 lei si nici vorba de DVD extern inclus!

| RAY a răspuns (pentru Caro34):

La nivel national vine daca e inclus in pachet, cine mai foloseste cd urii desigur

| anonimg a răspuns:

Majoritatea laptopurilor noi nu se mai fabrica cu dvd-playere.
Tu ai nevoie de unul extern in genul acesta: https://www.flanco.ro/dvd-rw-extern-hp-a2u56aa-usb.html
Acesta si citeste si scrie -atat dvd-uri cat si cd-uri.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ia-ti un maserizator nu costa cine stie ce