| SimpleV16 a întrebat:

Am un Nokia 6210 Navigator, de cand l-am luat (second hand) am o gramada de probleme cu el: Nu pot instala nicio aplicatie nici o tema absolut nimic. Am incercat chestiile gen: MagicKey, Drakkarious si HelloOx2, dar de fiecare data cand incerc sa instalez unul dintre ele imi da eroarea banala: "Certificate error. Contact de aplication suplier". Nu stiu ce sa mai fac cu el... de trei zile ma chinui sa il fac, dar nimic. Va rog spuneti-mi ce as putea sa fac.

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Pai nu prea ai ce sa-i faci pentru ca copiile nu au setarile ca originalul.

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sigur e copie. Dar zi cum e telefonul, micut sau mare?

| SimpleV16 explică (pentru Esperança):

E mare made in germany!

| SimpleV16 explică (pentru Esperança):

E mare. Made in Germany!

| Esperança a răspuns (pentru SimpleV16):

E clar ca e copie, pentru ca originalul e micut! Scapa de el cat mai repede. Si pe viitor fereste-te de tot ce este fake indiferent de produs.Bafta!

| SimpleV16 explică (pentru Esperança):

Nu as avea vreo sansa sa il fac chiar daca e copie?

| Esperança a răspuns (pentru SimpleV16):

Pai nu prea ai ce sa-i faci pentru ca copiile nu au setarile ca originalul.

| Josephe a răspuns:

Daca reusesti sa il conectezi la internet incearca cu ovi daca nu merge nici asa sfatul meu e sa il vinzi sau sa schimbi cu alt telefon.

| SimpleV16 explică (pentru Josephe):

Degeaba nu pot sa-l conectez plus ca nu merg nici aplicatiile din ovi.