| AɱαȥιɳɠʷᵒʷAɳιɱαTҽ a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva de ce nu pot instala niciun fisier symbian(sis) pe nokia N73? Cand incerc sa-l instalez imi da o eroare... "Certificate error! Contact the application supplier." Am nevoie de un program special pentru aceste fisiere?

Mersi mult

Răspuns Câştigător
| ronin33dan a răspuns:

Primesti certificat error pentru ca telefonul nu este crack-uit... sorry, mai intai intra si tu pe http://mobilesmania.com/forum/ fa-ti cont si cauta acolo infoformatii despre softurile care iti sunt necesare pentru a crackui telul.Eu am E50 si tot asa imi spunea, dupa ce l-am crack-uit, instalez orice soft vreau acum! Succes!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat