| Tudor_Catalin_1995 a întrebat:

Salutare.am un "note.3" vreau si eu o explicatie cum editez pozele si cum suprapun una peste cealaltă. stiu ca pentru acest tip de telefon nu ai nevoie de un anumit program. poti face asta cu ce are el instalat din fabrica! dec stie cineva sa imi explice cum?

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Photostudio

| Tudor_Catalin_1995 explică:

Nu vreau program.stiu ca pot face asta din telefom direct cu ce are el instalat din fabrica. dar nu stiu exact cum pot sa modific imaginile să le suprapun!