| albachersont a întrebat:

Salutare!
Am un telefon Samsung GT C3010 pe care vreau sa imi pun muzica.Am conectat cablul USB la unitate si astept si nu imi apare nimic pe calculator,nici in My Computer nu gasesc nici un alt disk in afara de Local disk C,D camera web Flopy Disk(pentru disketa) si doua trei documente. Oare de ce nu imi apare, stie cineva? Please, dau

2 răspunsuri:
| AleXandrUavfc a răspuns:

Si eu am avut problema asta.

| o1OCXsss a răspuns:

Se poate sa ai telefonul pus pe invizibil sau poate sa nu il ai pus pe direct, al meu si al cunostintelor mele este pe direct si asa merge daaca nu nu. Funda?