| stef1290 a întrebat:

Salutare am un Xiaomi redmi note 9 pro merge totul ok la el în afară când vreau sa pun story înregistrat cu Instagramul sau cu alte aplicații în afară de care foto se aud foarte în cet știe cineva de ce? Cu microfoanele nu am problemele.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Memoria

| HasaEduard07 a răspuns:

În niciun caz nu vine problema de la memorie. Problema sunt aplicațiile pe care le actualizează companiile ca să fac erorile să dispară dar din vina erorilor care au dispărut au apărut altele noi. Crede-mă că câteodată și eu mai pățesc să nu pot să pun deloc nimic la poveste sau nu mi se încarcă videoclipurile de la feed.

| stef1290 explică (pentru HasaEduard07):

Mersi frumos momentan o să filmez ce pune pe story direct cu aplicația din telefon de cameră ca sa se auda tare, abia am primit update la nou lor Android si cred că de asta merge așa.