| Felicianos a întrebat:

Salutare
as avea nevoie de niste recomandari in ceea ce priveste cumpararea unu telefon. dispun de un buget cuprins intre 500-1000Ron.
cerinte: wi-fi, nu conteaza daca este cu touch sau clasic, bateria sa nu ma lasse cand mi lumea mai draga, carmera sa fie cat de cat si nu as neglija nici partea office.
mersi

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| ediedi2009 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un Nokia 5800 bateria nu te lasa la greu gps camera 3 megapixeli touchscreen si desigur ovi store

| kriss_1197 a răspuns:

Am un n95 8gb si un 5800xm se incadreaza in buget. sunt si in stare foarte buna. pentru detalii suna la 0765 625 376