| CosminGK a întrebat:

Salutare. Caut si eu o tastatura care sa aiba si partea de numepad si sa fie hotswap. Nu vreau recomandari precum Qwerty.
Ofer funda.
Buget 500 de lei

Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

Există mai multe opțiuni de tastaturi hotswap disponibile pe piață care au și o secțiune de numpad, iar unele dintre ele se încadrează în bugetul dvs. de 500 de lei. Unele exemple de astfel de tastaturi ar putea include:

Keychron K6: Aceasta este o tastatură mecanică hotswap cu o secțiune de numpad și este disponibilă într-o varietate de switch-uri mecanice.

Varmilo VA68M: Aceasta este o tastatură mecanică hotswap cu o secțiune de numpad și este disponibilă într-o varietate de switch-uri mecanice.

Anne Pro 2: Aceasta este o tastatură mecanică cu conectivitate Bluetooth și hotswap care are și o secțiune de numpad.

| CosminGK explică (pentru DjSannan):

Multumesc mult de tot. FUNDA

| DjSannan a răspuns (pentru CosminGK):

Cu placere

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai pune un ban

https://www.emag.ro/......DQC2SVMBM/

e păcat să n-o ai!

| CosminGK explică (pentru sierra1):

Salut. Caut tastaturi care sa aiba si numepad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De curios, ce pc ai?

| CosminGK explică (pentru anonim_4396):

Nu are legatura intrebarea mea cu comentariul tauwinking