| SarcasticallyPunished a întrebat:

Salutare, as avea si eu niste intrebari pentru un cunoscator de Android, deoarece eu sunt mai nou in domeniul asta.

Am un HTC Explorer A310e cu Android 2.3.5 si i-am pus universal androot, in speranta ca-i voi putea face root, dar programul spune ca cea mai mare versuine care poate fi root-ata este 2.2. Sa inteleg ca nu am nicio sansa sa-i fac root? O exista vreo versiune a programului mai noua?

Singura mea durere cu acest telefon este faptul ca nu pot muta aplicatiile de pe memoria telefonului pe SD card, de-asta vreau sa-i fac root. Memorie interna este de doar 150 mb si mi s-a umplut imediat. Trebuie sa existe vreo solutie, altfel il pun direct la vanzare si-mi cumpar altceva.

1 răspuns:
| TheLordOfTheRings a răspuns:

Nu este nici o solutie