| Kathya007 a întrebat:

As dori sa cumpar acest iphone 5. Merita banii? il mai are cineva?

http://bit.ly/1lCyasN

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu merita! Dupa parerea mea merita doar second hand la 1200-1300 lei. Dar asa nou nu mai merita. Gasesti la 1800 iPhone 6 second hand ca si noi si unele cu garantie internationala. Sau mai pui cateva sute de lei si cauti oferte de iPhone 6 resigilate care sunt super oferte sau pur si simplu care sunt la reduceri. Daca nu vrei iPhone 6 Iti recomand HTC M8 sau Galaxy S5. Sunt egale tu alegi care iti place mai mult ca aspect.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat