| Spike189 a întrebat:

Salutare, as dori sa stiu si eu daca exista vreo metoda de a reseta un HDD. Am reinstalat windows, a mers cateva zile..si acuma cand pornesc pc-ul, apare ca se incarca window-ul si se restarteaza pc-ul. App, nu pot nici sa intru in BIOS, intra in CMOS.

3 răspunsuri:
| HelpMeNow a răspuns:

Cand reinstalezi windows-ul, formatezi toate partitiile big grin scrie acolo format happy sau poti sa dai Delete si dupa aia Add

| LucianStroe a răspuns:

Ce intelegi prin "a reseta" im HDD?

| NoNameHelpYou a răspuns:

DA Problem aici, ai Windosul original sau facut pe CD de tine? daca ar fi original ar mere, sau mai este o problema, Ceva din Pc tau s-a sters si trebuie dus la Recovery la recuperare la un expert, asta ar fi problem, dul la doctor. Succes