| Emp3roR13 a întrebat:

Salutare, as vrea sa cumpar un ventilator pentru carcasa, dar nu stiu care este conectorul, stiu ca langa conectorul CPU-fan unde intra cooler-ul procesorului mai este un conector, SYS-fan, dar nu stiu daca este acela. Placa de baza este ECS A55F-M3.
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Da, la conectorul cu trei pini se poate monta un ventilator pentru carcasa, numai daca firul e suficient de lung. Masoara distantele si vezi daca merge. Lucreaza cu cap, ca sa fie bine!

1 răspuns:
| eugen18 a răspuns:

Sal iti merge
la ce pin este legat fan?