| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

Aveți idee cum aș putea afla dacă cineva din lista mea de prieteni de pe Facebook, mă mai " urmărește " sau nu? Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Pe timeline scrie followers si numarul in dreptul lui(citi te urmaresc) dai click pe numarul de followers si apare lista cu cei care te urmaresc.

| gemeni6226 a răspuns:

In orice caz multumesc de intrebare ca m-am uitat si eu pe lista mea de followers si m-am mirat de citi de multi ma urmaresc de care habar nu am avut si nici macar nu-mi sunt in lista de prieteni.