| GeorgeMihai a întrebat:

Dupa cat timp poate vedea mesajul meu o persoana pe care nu o am in lista de prieteni? Nu de alta dar nu imi apare ca mi-a vazut mesajul. Aveti idee care ar putea fi cauza?

Multumesc frumos!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, dacă e vorba de Facebook trebuie sa stii cs mesajele trimise nu intrs in casuta principala de mesaje, ci in cea secundară. Destinatarul trebuie sa aprobe conexiunea cu tine, abia atunci poate vedea mesajele trimise de tine.

| GeorgeMihai explică (pentru anonim_4396):

Dar cu toate acestea, ii apare o notificare in acest sens precum ca a primit mesaj de la mine in casuta de mesaje secundara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Dap, stiu ca ii apar in căsuța secundara se mesaje dar nu automat, deci trebuie să astepti.

| GeorgeMihai explică (pentru anonim_4396):

Deci sa inteleg ca pana la urma ii apare mai greu dar sigur notificarea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Daca destinatarul nu are opțiunea de adăugare ca prieten singura soluție este sa vadă mesajele.

| GeorgeMihai explică (pentru anonim_4396):

Ca de exemplu ea poate da cereri, eu nu. Doar dacă am prieten comun cu ea. În schimb îi pot da mesaje și atât.

| euqinom a răspuns:

Pe Facebook apar mesajele chiar si in "Spam". Eu asa am patit. Asa ca ar fi bine sa dai cerere de prietenie sa vada mai usor mesajele pe pagina principala.^^

| GeorgeMihai explică (pentru euqinom):

Nu merge! Nu-i pot da cerere de prietenie ci doar mesaj.

| euqinom a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Deci asta inseamna ca nu vrea sa accepte prietenia ta. Imi pare rau sa aud asta.